Raamatupidamisbüroo Askendo

Raamatupidamisbüroo Askendo

Raamatupidamisbüroo Askendo OÜ on pikaajalise kogemusega raamatupidamise teenuseid pakkuv ettevõte. Meie klientide hulka kuulub mikro- ja väikeettevõtete kõrval ka välisriigi ettevõtete kohalikke filiaale, rahvusvaheliste kontsernide Eesti tütarettevõtteid. Muuhulgas ka raamatupidamise mõttes keerukaid tootmisettevõtted.

Kodumaisele turule lisaks osutame teenust Rootsi, Norra ja Leedu ettevõtetele. Meie klientidest suurima tööandja palgalehel on orienteeruvalt 300 töötajat. Suurima käibega kliendi aastakäive on 45 mln. eurot.

Raamatupidamisteenuse kõrval aitame oma kliente ka raamatupidamisega kaasnevates küsimustes, muuhulgas tarkvara juurutamisel ning kasutamisel.

Tunnustatud raamatupidamisbüroo

Tarkvarafirma Directo on korduvalt valinud meid aasta tublimaks raamatupidamisfirmade hulgas ja tunnustanud Askendo meeskonda uuenduslike ettepanekute eest.

Eesti Kaubandus-Tööstuskoja 2018. aasta konkurentsivõime edetabelis saavutasime raamatupidamise teenuseid pakkuvate ettevõtete hulgas kõrgeima koha. 2018. ja 2019. aastal kiitis Äripäev meid Gaselli tiitliga. Olulise osa kiirest kasvust saavutasime oma klientide soovituste toel, mis kinnitab pakutava teenuse kvaliteeti.

Oleme Sulle nüüd ja edaspidi ärilises mõttes väärtust loov ja usaldusväärne partner.

Vaata lisaks ka: