Imre Pralla

Imre Pralla

Lõpetasin Tartu Ülikooli ettevõttemajanduse eriala bakalaureuse õppe spetsialiseerumisega ärirahanduse suunale. Hiljem täiendasin end EBS’i magistriõppe juhtimise ja konsulteerimise suunal. Oman kõrgeimat, raamatupidaja 6. taseme kutsetunnistust.

Rahanduse alase tööga alustasin Rakvere Lihakombinaadi krediidijuhina. Hiljem töötasin rahvusvaheliste kontsernide Coca-Cola HBC ja AMI Doduco Eesti ettevõtete finantsjuhina.

2005. aastal asutasin Askendo OÜ, alustades raamatupidamisteenuse osutamise ning ettevõtete nõustamisega. Mitmete aastate jooksul olen teinud koostööd väga erinevatele klientidega, kelle hulgas on nii kohalikke ettevõtteid, kui ka rahvusvaheliste kontsernide tütarettevõtteid. Tänaste klientide hulka kuulub ka Leedu, Rootsi, Taani ja Norra ettevõtteid.

Isikliku väljakutsena pean huvitavaks uute ja põnevate lahenduste leidmist ning lisaväärtuse loomist kliendile. Võimalusel keskendun täiesti uusi võimalusi pakkuvatele, innovatiivsetele lähenemistele, kasutades kaasaegseid tehnoloogilisi võimalusi. Igapäevases koostöös erinevate ettevõtetega rikastan oma kogemuste pagasit, mille abil taas üha paremat teenust pakkuda.