Raamatupidamise teenus

Raamatupidamise teenus

Raamatupidamise teenus on efektiivne lahendus erineva suurusega äridele, pakkudes olulise eeliseid ka suuremale ning nõudlikumale ettevõtjale (kuni 50 mln EUR aastakäibega ja kuni 300 töötajaga ärid).

Vajadusepõhine kulu – esitame arve ainult kasutatud teenuse mahu eest.

Aja sääst – soovitame tööprotsesse, mis säästavad kogu meeskonna aega (müük, ost, projektijuhtimine, ladu jne.).

Efektiivne tarkvara kasutus – anname nõu äritarkvara paremaks kasutamiseks, mis vähendab tarbetut lisatööd. Pakume vajadusel koolitusi.

Õige info alati olemas – kanname hoolt äritegevuse vajadusele vastavate aruannete ja erilahenduse eest. Võimalusel automatiseerime ja teeme andmed reaalajas nähtavaks. Igale töötajale tema vajaduse ning õiguste piires.

Kasutajale kohandatud töölaud – lahendus, mis annab vastuseid operatiivselt kätte.

Alati olemas – me ei võta Sinu kontoris ruumi ja oleme videokõne, telefoni või elektronkirja vahendusel alati olemas. Haldame oma igapäevaseid ülesandeid ise ning vastame Sinu jooksvatele küsimustele. Raamatupidaja puudumisel hoolitseme asendaja olemasolu eest.

Meeskonna kogemus erinevates äri valdkondades – Sul on üks raamatupidaja, keda toetab terve meeskond. Pakume teadmisi ja kogemust, mis ei mahu ühe inimese pähe. Orienteerume erinevates ärivaldkondades, mis oleks ühele raamatupidajale keeruline. Koolitame oma raamatpidajaid pidevalt.

Turvaline ja usaldusväärne – Askendo OÜ on Eesti raamatupidajate Kogu poolt tunnustatud raamatupidamisettevõte. Esimese raamatupidamisbüroona on meie meeskonnas kõrgeim, Juhtivraamatupidaja 7. taseme kutse omanik.

Kokkuvõttes tagab kaasaegne ja usaldusväärne raamatupidamisteenus õigeaegse, korraliku aruandluse, ärikriitilise info kättesaadavuse ning kannab hoolt korrektse maksuarvestuse eest ka keerulisemates olukordades. Lisaboonusena pakub nutikas tarkvaralahendus ajasäästu olulistele meeskonna liikmetele. Samuti töö mugavust, mis loob täiendavad eeldused uute võitude saamiseks.

Vaata lisaks ka:

KÜSI HINNAPAKKUMIST:

Kontakt