Raamatupidamise teenus

Raamatupidamise teenus

Meie raamatupidamise teenus annab vastuse kõigile raamatupidamisega seotud küsimustele. Lihtsamal juhul piirdub raamatupidamise teenus algdokumentide ja maksudeklaratsioonide administreerimisega.

Kliendile kohandatud täislahendus võib sisaldada põhjalikku juhtimisaruandlust, eelarvestamist, kontserni aruannete koostamist välismaisele emaettevõttele või mitmete teiste ülesannete täitmist.

Keskmise suurusega ettevõtte raamatupidamise igapäevaste ülesannetega saab palgal oleva assistent või baasteadmistega raamatupidaja tihti ise hakkama. Puudu jääva maksunõustamise, pearaamatupidaja või finantsjuhi rolli täitmiseks, samuti eriolukordade lahendamiseks on meie raamatupidamisteenus igati sobiv.

IT arengu toel on kiiresti kasvamas pearaamatupidaja teenuse populaarsus, mis asendab ka keskmise suurusega ettevõtete palgalise pearaamatupidaja usaldusväärse ja kuluefektiivse teenusega.

Ettevõtte suuruse ja/või finantsarvestuse keerukuse kasvamisel muutub raamatupidamise teenus üha enam unikaalselt kohandatavaks. Sõltuvalt vajadustest võib see tavapärase raamatupidamise kõrval hõlmata võlgade haldust, projektide tasuvusanalüüse, müügitrendide prognoose, jooksvate ülesannete haldust ning mitmeid teisi ülesandeid.

Hea meelega pakume tarkvaralahendusi, mis aitavad raamatupidamise teenuse lisaülesannete kulu madalal hoida.

Vaata lisaks ka:

KÜSI HINNAPAKKUMIST:

Kontakt