Raamatupidamisbüroo Askendo

Raamatupidamisbüroo Askendo

Raamatupidamisbüroo Askendo OÜ on pikaajalise kogemusega raamatupidamise teenuseid pakkuv ettevõte. Meie klientide hulka kuulub mikro- ja väikeettevõtete kõrval ka välisriigi ettevõtete kohalikke filiaale, rahvusvaheliste kontsernide Eesti tütarettevõtteid. Muuhulgas ka raamatupidamise mõttes keerukaid tootmisettevõtted.

Kodumaisele turule lisaks oleme teenust osutanud ka Rootsi, Norra ja Leedu ettevõtetele. Meie klientidest suurima tööandja palgalehel on olnud kuni 300 töötajat. Suurima käibega kliendi aastakäive on ligi 50 mln. eurot.

Raamatupidamisteenuse kõrval aitame oma kliente ka raamatupidamisega kaasnevates küsimustes, muuhulgas tarkvara juurutamisel ning kasutamisel.

Tunnustatud raamatupidamisettevõte

Eesti Raamatupidajate Kogu väljastas meile 2021. aasta aprillis raamatupidamisettevõtte kvaliteedimärgise. Tegemist on sätestatud nõuete suhtes auditeeritud raamatupidamisteenuse pakkujatele väljastatud kvaliteedimärgisega. Muuhulgas kohustume tagama kliendile pakutava teenuse kvaliteedi, järjepidevuse ja vastavuse õigusaktidele. Raamatupidamise nõuete kõrval täidame andmekaitse, rahapesu tõkestamise ja terrorismi rahastamise ning muid seonduvaid reegleid. Kvaliteedile annab lisakindluse kõrgeima raamatupidamise kutsetunnistuse nagu ka vastutuskindlustuse olemasolu.

Raamatupidamises usaldusväärne

Esimese raamatupidamisbüroona on meie meeskonnas juhtivraamatupidaja 7. taseme kutsetunnistuse omanik.

Tarkvaraettevõte Directo on korduvalt valinud meid aasta tublimaks raamatupidamisettevõtjate hulgas ja tunnustanud Askendo meeskonda uuenduslike ettepanekute eest.

Askendo on ära märgitud Eesti Kaubandus-Tööstuskoja konkurentsivõime edetabelis, Äripäeva topis ning tunnustatud korduvalt Gaselli tiitliga. Olulise osa kiirest kasvust saavutasime oma klientide soovituste toel, mis kinnitab pakutava teenuse kvaliteeti.

Oleme Sulle nüüd ja edaspidi ärilises mõttes väärtust loov ja usaldusväärne partner.

Vaata lisaks ka: